Siciny

  • Świąteczna Szlachetna Paczka

    Świąteczna Szlachetna Paczka

  • Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2018

    Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2018

  • Pamiętamy o tych, którzy odeszli...

    Pamiętamy o tych, którzy odeszli...

  • Zaproszenie na WIECZÓR MARCINOWY

    Zaproszenie na WIECZÓR MARCINOWY

  • Odpust w Sicinach

    Odpust w Sicinach

  • Pasowanie na czytelnika 2019

    Pasowanie na czytelnika 2019

  • Mecz na 100-lecie Niepodległości

    Mecz na 100-lecie Niepodległości

  • Nabożeństwo Fatimskie

    Nabożeństwo Fatimskie

  • Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2018

    Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2018

  • SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

    SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

  • Od 100 lat Niepodległa

    Od 100 lat Niepodległa

  • Pamiętamy o tych, którzy odeszli...

    Pamiętamy o tych, którzy odeszli...

  • Mecz na 100-lecie Niepodległości

    Mecz na 100-lecie Niepodległości

  • Wieczór Marcinowy 2018

    Wieczór Marcinowy 2018

  • Hymn Parafii św. Marcina w Sicinach

    Hymn Parafii św. Marcina w Sicinach

  • Zaśpiewajmy Jezuskowi…

    Zaśpiewajmy Jezuskowi…

  • Odpust w Sicinach

    Odpust w Sicinach

  • Ogłoszenia duszpasterskie

    Ogłoszenia duszpasterskie

  • Pasowanie na czytelnika 2019

    Pasowanie na czytelnika 2019

  • Wieczór Marcinowy 2018

    Wieczór Marcinowy 2018




Sukcesy gimnazjalistów z Naratowa w konkursach przedmiotowych i przeglądach artystycznych

Sukcesy gimnazjalistów z Naratowa

w konkursach przedmiotowych i przeglądach artystycznych




1. „zDolny Ślązak Gimnazjalista” – Hubert Kasprzak – Laureat XII Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego

- finalista XII Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego

 - finalista XII Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego

- finalista XII Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego


2. III Powiatowy Konkurs Geograficzno-Językowy – Hubert Kasprzak – I miejsce


3. XII Powiatowy Konkurs: Języki obce drogą ku przyszłości na temat "Sprechen Sie Deutsch

/ Do you speak English?" - Dawid Piskadło - wyróżnienie


4. XII Powiatowym Konkursie Matematycznym dla Uczniów Gimnazjów – Hubert Kasprzak – I miejsce


5. XII Powiatowym Konkursie Przyrodniczym Jeziora Polski w kategorii szkół gimnazjalnych

– Hubert Kasprzak – II miejsce


6. II Powiatowy Konkurs „Makieta – bezpiecznego gospodarstwa rolnego” – Jagoda Bień

i Agata Gurgurewicz – wyróżnienie


7. Konkurs „Pegazik” – etap gminny - soliści: Karolina Merta – I miejsce i Jagoda Szuster - III miejsce;

etap powiatowy - zespół wokalny I miejsce


8. II Gminny Konkurs Piosenki Polskiej „Zaśpiewaj z nami” –W kategorii soliści – I miejsce zdobyła Marta Baryga, II – Marlena Wolicka, III Igor Skawski ex aequo z uczennicą SP w Sicinach Aleksandrą Miszczyk. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Katarzyna Kołodziejek. W kategorii zespoły – I miejsce wyśpiewał zespół wokalny w składzie: Marata Baryga, Karolina Merta, Marlena Wolicka, na II miejscu uplasował się duet Anna Janowiak i Sebastian Suchecki. Trzeciego miejsca w tej kategorii nie przyznano

9. Powiatowy Konkurs „Młodzież zapobiega pożarom” – Bartosz Cywka – II miejsce 


10. V edycja konkursu „Gimnazjaliści śladami H. Sienkiewicza” – Natalia Skoczylas – III miejsce





Stowarzyszenie Siedmiu