Siciny

  • II miejsce uczniów Gimnazjum w Naratowie w  XVI Powiatowym Turnieju

    II miejsce uczniów Gimnazjum w Naratowie w XVI Powiatowym Turnieju

  • Wieczór Marcinowy 2018

    Wieczór Marcinowy 2018

  • Pasowanie na czytelnika 2019

    Pasowanie na czytelnika 2019

  • Mecz na 100-lecie Niepodległości

    Mecz na 100-lecie Niepodległości

  • Wieczór Marcinowy 2018

    Wieczór Marcinowy 2018

  • Zaproszenie na WIECZÓR MARCINOWY

    Zaproszenie na WIECZÓR MARCINOWY

  • Świąteczna Szlachetna Paczka

    Świąteczna Szlachetna Paczka

  • Mecz na 100-lecie Niepodległości

    Mecz na 100-lecie Niepodległości

  • Pasowanie na czytelnika 2019

    Pasowanie na czytelnika 2019

  • Hymn Parafii św. Marcina w Sicinach

    Hymn Parafii św. Marcina w Sicinach

  • Odpust w Sicinach

    Odpust w Sicinach

  • II miejsce uczniów Gimnazjum w Naratowie w  XVI Powiatowym Turnieju

    II miejsce uczniów Gimnazjum w Naratowie w XVI Powiatowym Turnieju

  • Pamiętamy o tych, którzy odeszli...

    Pamiętamy o tych, którzy odeszli...

  • Koncert Papieski

    Koncert Papieski

  • Świąteczna Szlachetna Paczka

    Świąteczna Szlachetna Paczka

  • Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

    Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

  • Odpust w Sicinach

    Odpust w Sicinach




2018-09-06 21:52:52
Kadra Szkoły Podstawowej w Sicinach


Dyrektor: Aneta Juska

muzyka, zajęcia artystyczne

Wicedyrektor: Dorota Szostek
matematyka, technika


Elżbieta Barda

wychowanie fizyczne, świetlica


Liliana Barwińska

logopeda

Krystyna Beta

kształcenie specjalne

Iwona Birecka

język polski, biblioteka

Danuta Ciszewska
wychowanie przedszkolne

Justyna Deluga
kształcenie specjalne

Paulina Domżał-Stodoła
wychowanie przedszkolne

Marta Gasik-Motley
język angielski

Małgorzata Głowiak
wychowanie przedszkolne


Małgorzata Hływa
pedagog, biblioteka, nauczyciel wspomagajęcy

Monika Jankowiak
biologia, chemia, WDŻR

Dorota Kamińska
wychowanie przedszkolne

Ewa Krysztof
edukacja wczesnoszkolna, biblioteka

Jerzy Krysztof
matematyka, fizyka

Aneta Mendyka
język niemiecki

Piotr Mendyka
wychowanie fizyczne, informatyka, technika,
edukacja dla bezpieczeństwa


Czesława Merta
edukacja wczesnoszkolna, matematyka, kształcenie specjalne

Małgorzata Merta

religia 
 

Natalia Pierzchała
wychowanie przedszkolne, kształcenie specjalne, świetlica

Mariusz Ratajczak
wychowanie fizyczne


Iwona Sikora
kształcenie specjalne, etyka,
nauczyciel wspomagajęcy

Joanna Skrabalak
język polski, historia, wos, kształcenie specjalne

Anna Turbiaż
wychowanie przedszkolne

Damian Wiśniewski
wychowanie fizyczne

Małgorzata Wiśniewska

historia, przyroda, geografia

Katarzyna Wojnowska
religia, wychowanie do życia w rodzinie

Renata Wołoszyn
edukacja wczesnoszkolna, plastyka



Pracownicy administracji:
Maria Borysowska
Joanna Maczan
Agnieszka Ochnia
Iwona Zieleń


Pracownicy obsługi:
Danuta Beta
Maria Kietlińska
Janina Król
Justyna Majkowska
Czesława Skopowska
Małgorzata Stańczyk
Daniel Szczygieł
Ireneusz Wujczak
 






Stowarzyszenie Siedmiu