Siciny


  • „Jak nie czytam, jak czytam” – ogólnopolska akcja czytania

    „Jak nie czytam, jak czytam” – ogólnopolska akcja czytania

  • SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

    SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

  • Ogłoszenia duszpasterskie

    Ogłoszenia duszpasterskie

  • Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

    Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

  • Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2018

    Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2018

  • Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek

    Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek

  • Zaśpiewajmy Jezuskowi…

    Zaśpiewajmy Jezuskowi…

  • Adršpašské skály i Góry Wałbrzyskie - wycieczka klasy VIII z Sicin

    Adršpašské skály i Góry Wałbrzyskie - wycieczka klasy VIII z Sicin

  • Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2018

    Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2018

  • SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

    SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

  • Zmarł arcybiskup Marian Gołębiewski

    Zmarł arcybiskup Marian Gołębiewski

  • Koncert kolęd w Sicinach

    Koncert kolęd w Sicinach

  • „OKNO Z WIDOKIEM NA ARCHIPELAG”

    „OKNO Z WIDOKIEM NA ARCHIPELAG”

  • Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek

    Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek

  • Boże Ciało - Święto Ciała i Krwi Pańskiej

    Boże Ciało - Święto Ciała i Krwi Pańskiej




2019-09-06 21:52:52
Kadra Szkoły Podstawowej w Sicinach


Dyrektor: Aneta Juska

muzyka, zajęcia artystyczne

Wicedyrektor: Dorota Szostek
matematyka, zajęcia specjalistyczne


Elżbieta Barda

świetlica


Liliana Barwińska

logopeda

Krystyna Beta

kształcenie specjalne

Iwona Birecka

język polski, biblioteka

Danuta Ciszewska
wychowanie przedszkolne

Justyna Deluga
kształcenie specjalne,

wychowanie przedszkolne

Natalia Drobniewska
język angielski

Małgorzata Głowiak
wychowanie przedszkolne


Małgorzata Hływa
pedagog, kształcenie specjalne

Monika Jankowiak
biologia, chemia

Dorota Kamińska
wychowanie przedszkolne

Ewa Krysztof
edukacja wczesnoszkolna, biblioteka

Jerzy Krysztof
matematyka, fizyka,
informatyka

Aneta Mendyka
język niemiecki,
biblioteka

Piotr Mendyka
wychowanie fizyczne, informatyka, technika,
edukacja dla bezpieczeństwa


Czesława Merta
edukacja wczesnoszkolna, matematyka

Małgorzata Merta

religia, język polski
 

Natalia Pierzchała
wychowanie przedszkolne

Mariusz Ratajczak
wychowanie fizyczne


Iwona Sikora
kształcenie specjalne, etyka,
nauczyciel wspomagajęcy

Joanna Skrabalak
język polski, historia, wos, kształcenie specjalne

Małgorzata Wiśniewska
historia, przyroda, geografia

Damian Wiśniewski
wychowanie fizyczne

Katarzyna Wojnowska
religia, wychowanie do życia w rodzinie,
kształcenie specjalne,
nauczyciel wspomagajęcy


Renata Wołoszyn
edukacja wczesnoszkolna, plastyka



Pracownicy administracji:
Maria Borysowska
Joanna Maczan
Agnieszka Ochnia
Iwona Zieleń


Pracownicy obsługi:
Katarzyna Baran
Gawda Anna
Maria Kietlińska
Janina Król
Alina Kucner
Justyna Majkowska
Maria Razik
Anita Skorecka
Małgorzata Stańczyk
Daniel Szczygieł
Ireneusz Wujczak
 






Stowarzyszenie Siedmiu