Siciny


  • SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

    SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

  • Ogłoszenia duszpasterskie

    Ogłoszenia duszpasterskie

  • Adršpašské skály i Góry Wałbrzyskie - wycieczka klasy VIII z Sicin

    Adršpašské skály i Góry Wałbrzyskie - wycieczka klasy VIII z Sicin

  • Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2018

    Święto Patrona Szkoły – Henrykalia 2018

  • Koncert kolęd w Sicinach

    Koncert kolęd w Sicinach

  • Zaśpiewajmy Jezuskowi…

    Zaśpiewajmy Jezuskowi…

  • Zmarł arcybiskup Marian Gołębiewski

    Zmarł arcybiskup Marian Gołębiewski

  • Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

    Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

  • Adršpašské skály i Góry Wałbrzyskie - wycieczka klasy VIII z Sicin

    Adršpašské skály i Góry Wałbrzyskie - wycieczka klasy VIII z Sicin

  • „Jak nie czytam, jak czytam” – ogólnopolska akcja czytania

    „Jak nie czytam, jak czytam” – ogólnopolska akcja czytania

  • Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

    Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

  • Ogłoszenia duszpasterskie

    Ogłoszenia duszpasterskie

  • Koncert kolęd w Sicinach

    Koncert kolęd w Sicinach

  • „Jak nie czytam, jak czytam” – ogólnopolska akcja czytania

    „Jak nie czytam, jak czytam” – ogólnopolska akcja czytania

  • Nadeszła chwila rozstania...

    Nadeszła chwila rozstania...

  • Zaśpiewajmy Jezuskowi…

    Zaśpiewajmy Jezuskowi…

  • Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek

    Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek




Uczniowie wyróżniający się w nauce w II semestrze roku szkolnego 2016/2017

Klasa I

Zuzanna Beta, Filip Bytnar, Grzegorz Hływa, Filip Swojak, Oskar Swojak,
Bartosz Wolicki, Gabriel Wołoszyn, Ewa Zaczkiewicz, Zofia Zawadzka.

Klasa II

Szymon Charysz, Nadia Chmiel, Hanna Krzyżosiak, Maja Kubiak,

Jakub Ochnia, Kacper Pieniak, Igor Porciany, Mariusz Wolicki.

Klasa III

Jakub Aniukiewicz, Weronika Frąckowiak, Marek Hływa, Gabriela Kardas,
Nicola Kinasz, Otylia Prączko, Hanna Przepiórka, Oliwier Skuriat, Wiktor Skuriat,
Gabriela Sowa, Piotr Wolicki, Kalina Wilk, Mikołaj Zaremba.

Klasa IV

Jędrzej Drąg, Hanna Szymańska, Jakub Wołoszyn, Oliwia Wojtkowiak,
Victoria Szostek, Anastazja Palczyńska, Weronika Suchecka,
Martyna Majkowska, Anna Krzyżosiak, Amelia Kucner.

Klasa V

Weronika Wojnowska, Dominika Szymanowska, Filip Rudziński, Adrianna Kucner,
Oliwia Pokrywa, Piotr Urban, Blanka Przybył, Oliwia Stańczyk.

Klasa VI

 
Donata Baryga, Joanna Wojnowska.





Stowarzyszenie Siedmiu