Siciny

  • Teatrzyk Dorotki przedstawia bajkę „Dwie Dorotki”

    Teatrzyk Dorotki przedstawia bajkę „Dwie Dorotki”

  • Turniej piłkarski

    Turniej piłkarski

  • Zespół Szkół w Sicinach zaprasza na JASEŁKA

    Zespół Szkół w Sicinach zaprasza na JASEŁKA

  • Pasowanie na czytelnika 2018

    Pasowanie na czytelnika 2018

  • Jubileusz 30-lecia posługi kapłańskiej księdza kanonika Tadeusza Śliwki proboszcza parafii Siciny

    Jubileusz 30-lecia posługi kapłańskiej księdza kanonika Tadeusza Śliwki proboszcza parafii Siciny

  • IX Szkolny Festiwal Nauki

    IX Szkolny Festiwal Nauki

  • PRZEDSZKOLE NA MEDAL

    PRZEDSZKOLE NA MEDAL

  • Zespół Szkół w Sicinach zaprasza na JASEŁKA

    Zespół Szkół w Sicinach zaprasza na JASEŁKA

  • Uroczystość Bożego Ciała w Sicinach

    Uroczystość Bożego Ciała w Sicinach

  • Zaproszenie na Zabawę Karnawałową
  • SPOTKANIE  LITURGICZNEJ  SŁUŻBY OŁTARZA  PARAFII SICINY

    SPOTKANIE LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA PARAFII SICINY

  • Zespół Szkół w Sicinach zaprasza na JASEŁKA

    Zespół Szkół w Sicinach zaprasza na JASEŁKA

  • PRZEDSZKOLE NA MEDAL

    PRZEDSZKOLE NA MEDAL

  • Eskorta piłkarzy Zagłębia Lubin

    Eskorta piłkarzy Zagłębia Lubin

  • Pasowanie na czytelnika 2018

    Pasowanie na czytelnika 2018

  • Teatrzyk Dorotki przedstawia bajkę „Dwie Dorotki”

    Teatrzyk Dorotki przedstawia bajkę „Dwie Dorotki”

  • Turniej piłkarski

    Turniej piłkarski

  • Koncert kolęd - ZAPROSZENIE
  • Jezusa narodzonego wszyscy witajmy...

    Jezusa narodzonego wszyscy witajmy...




Uczniowie wyróżniający się w nauce w II semestrze roku szkolnego 2016/2017

Klasa I

Zuzanna Beta, Filip Bytnar, Grzegorz Hływa, Filip Swojak, Oskar Swojak,
Bartosz Wolicki, Gabriel Wołoszyn, Ewa Zaczkiewicz, Zofia Zawadzka.

Klasa II

Szymon Charysz, Nadia Chmiel, Hanna Krzyżosiak, Maja Kubiak,

Jakub Ochnia, Kacper Pieniak, Igor Porciany, Mariusz Wolicki.

Klasa III

Jakub Aniukiewicz, Weronika Frąckowiak, Marek Hływa, Gabriela Kardas,
Nicola Kinasz, Otylia Prączko, Hanna Przepiórka, Oliwier Skuriat, Wiktor Skuriat,
Gabriela Sowa, Piotr Wolicki, Kalina Wilk, Mikołaj Zaremba.

Klasa IV

Jędrzej Drąg, Hanna Szymańska, Jakub Wołoszyn, Oliwia Wojtkowiak,
Victoria Szostek, Anastazja Palczyńska, Weronika Suchecka,
Martyna Majkowska, Anna Krzyżosiak, Amelia Kucner.

Klasa V

Weronika Wojnowska, Dominika Szymanowska, Filip Rudziński, Adrianna Kucner,
Oliwia Pokrywa, Piotr Urban, Blanka Przybył, Oliwia Stańczyk.

Klasa VI

 
Donata Baryga, Joanna Wojnowska.





Stowarzyszenie Siedmiu