Siciny

  • IX Szkolny Festiwal Nauki

    IX Szkolny Festiwal Nauki

  • MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA

    MOGIŁĘ PRADZIAD OCAL OD ZAPOMNIENIA

  • Jubileusz 30-lecia posługi kapłańskiej księdza kanonika Tadeusza Śliwki proboszcza parafii Siciny

    Jubileusz 30-lecia posługi kapłańskiej księdza kanonika Tadeusza Śliwki proboszcza parafii Siciny

  • Teatrzyk Dorotki przedstawia bajkę „Dwie Dorotki”

    Teatrzyk Dorotki przedstawia bajkę „Dwie Dorotki”

  • Egzamin gimnazjalny

    Egzamin gimnazjalny

  • Jubileusz 30-lecia posługi kapłańskiej księdza kanonika Tadeusza Śliwki proboszcza parafii Siciny

    Jubileusz 30-lecia posługi kapłańskiej księdza kanonika Tadeusza Śliwki proboszcza parafii Siciny

  • Jezusa narodzonego wszyscy witajmy...

    Jezusa narodzonego wszyscy witajmy...

  • Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło!

    Już wakacje się zaczęły, do widzenia szkoło!

  • Ofiarowanie Pańskie 02.02.2018,  inaczej nazywane Świętem Matki Boskiej Gromnicznej

    Ofiarowanie Pańskie 02.02.2018, inaczej nazywane Świętem Matki Boskiej Gromnicznej

  • Jezusa narodzonego wszyscy witajmy...

    Jezusa narodzonego wszyscy witajmy...

  • Książkowe świętowanie 2018

    Książkowe świętowanie 2018

  • SPOTKANIE  LITURGICZNEJ  SŁUŻBY OŁTARZA  PARAFII SICINY

    SPOTKANIE LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA PARAFII SICINY

  • PRZEDSZKOLE NA MEDAL

    PRZEDSZKOLE NA MEDAL

  • Teatrzyk Dorotki przedstawia bajkę „Dwie Dorotki”

    Teatrzyk Dorotki przedstawia bajkę „Dwie Dorotki”

  • Egzamin gimnazjalny

    Egzamin gimnazjalny

  • Turniej piłkarski

    Turniej piłkarski

  • Jubileusz 30-lecia posługi kapłańskiej księdza kanonika Tadeusza Śliwki proboszcza parafii Siciny

    Jubileusz 30-lecia posługi kapłańskiej księdza kanonika Tadeusza Śliwki proboszcza parafii Siciny

  • Książkowe świętowanie 2018

    Książkowe świętowanie 2018




Uczniowie wyróżniający się w nauce w II semestrze roku szkolnego 2016/2017

Klasa I

Zuzanna Beta, Filip Bytnar, Grzegorz Hływa, Filip Swojak, Oskar Swojak,
Bartosz Wolicki, Gabriel Wołoszyn, Ewa Zaczkiewicz, Zofia Zawadzka.

Klasa II

Szymon Charysz, Nadia Chmiel, Hanna Krzyżosiak, Maja Kubiak,

Jakub Ochnia, Kacper Pieniak, Igor Porciany, Mariusz Wolicki.

Klasa III

Jakub Aniukiewicz, Weronika Frąckowiak, Marek Hływa, Gabriela Kardas,
Nicola Kinasz, Otylia Prączko, Hanna Przepiórka, Oliwier Skuriat, Wiktor Skuriat,
Gabriela Sowa, Piotr Wolicki, Kalina Wilk, Mikołaj Zaremba.

Klasa IV

Jędrzej Drąg, Hanna Szymańska, Jakub Wołoszyn, Oliwia Wojtkowiak,
Victoria Szostek, Anastazja Palczyńska, Weronika Suchecka,
Martyna Majkowska, Anna Krzyżosiak, Amelia Kucner.

Klasa V

Weronika Wojnowska, Dominika Szymanowska, Filip Rudziński, Adrianna Kucner,
Oliwia Pokrywa, Piotr Urban, Blanka Przybył, Oliwia Stańczyk.

Klasa VI

 
Donata Baryga, Joanna Wojnowska.





Stowarzyszenie Siedmiu