Siciny

  • Teatrzyk Dorotki przedstawia….

    Teatrzyk Dorotki przedstawia….

  • Turniej Tenisa Stołowego w Naratowie

    Turniej Tenisa Stołowego w Naratowie

  • VIII Szkolny Festiwal Nauki

    VIII Szkolny Festiwal Nauki

  • Misterium Krzyża

    Misterium Krzyża

  • Boże Ciało - Święto Ciała i Krwi Pańskiej

    Boże Ciało - Święto Ciała i Krwi Pańskiej

  • Książkowe świętowanie 2017

    Książkowe świętowanie 2017

  • Turniej Tenisa Stołowego w Naratowie

    Turniej Tenisa Stołowego w Naratowie

  • VIII Szkolny Festiwal Nauki

    VIII Szkolny Festiwal Nauki

  • Jaś i Małgosia - zwiastun

    Jaś i Małgosia - zwiastun

  • Teatrzyk Dorotki przedstawia….

    Teatrzyk Dorotki przedstawia….

  • ZIEMIO OJCZYSTA, ZIEMIO JASNA...

    ZIEMIO OJCZYSTA, ZIEMIO JASNA...

  • Książkowe świętowanie 2017

    Książkowe świętowanie 2017

  • 100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

    100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

  • Boże Ciało - Święto Ciała i Krwi Pańskiej

    Boże Ciało - Święto Ciała i Krwi Pańskiej

  • ŻYCIE W KROPLI WODY

    ŻYCIE W KROPLI WODY

  • Teatrzyk DOROTKI zaprasza
  • Przeżyjmy to jeszcze raz – wspomnienia z wycieczki do Trójmiasta i na półwysep skandynawski

    Przeżyjmy to jeszcze raz – wspomnienia z wycieczki do Trójmiasta i na półwysep skandynawski

  • Mama, Tata, siostra brat i ja to mój cały świat

    Mama, Tata, siostra brat i ja to mój cały świat




Uczniowie wyróżniający się w nauce w II semestrze roku szkolnego 2016/2017

Klasa I

Zuzanna Beta, Filip Bytnar, Grzegorz Hływa, Filip Swojak, Oskar Swojak,
Bartosz Wolicki, Gabriel Wołoszyn, Ewa Zaczkiewicz, Zofia Zawadzka.

Klasa II

Szymon Charysz, Nadia Chmiel, Hanna Krzyżosiak, Maja Kubiak,

Jakub Ochnia, Kacper Pieniak, Igor Porciany, Mariusz Wolicki.

Klasa III

Jakub Aniukiewicz, Weronika Frąckowiak, Marek Hływa, Gabriela Kardas,
Nicola Kinasz, Otylia Prączko, Hanna Przepiórka, Oliwier Skuriat, Wiktor Skuriat,
Gabriela Sowa, Piotr Wolicki, Kalina Wilk, Mikołaj Zaremba.

Klasa IV

Jędrzej Drąg, Hanna Szymańska, Jakub Wołoszyn, Oliwia Wojtkowiak,
Victoria Szostek, Anastazja Palczyńska, Weronika Suchecka,
Martyna Majkowska, Anna Krzyżosiak, Amelia Kucner.

Klasa V

Weronika Wojnowska, Dominika Szymanowska, Filip Rudziński, Adrianna Kucner,
Oliwia Pokrywa, Piotr Urban, Blanka Przybył, Oliwia Stańczyk.

Klasa VI

 
Donata Baryga, Joanna Wojnowska.





Stowarzyszenie Siedmiu