Siciny

  • Teatrzyk Dorotki przedstawia bajkę „Dwie Dorotki”

    Teatrzyk Dorotki przedstawia bajkę „Dwie Dorotki”

  • Jubileusz 30-lecia posługi kapłańskiej księdza kanonika Tadeusza Śliwki proboszcza parafii Siciny

    Jubileusz 30-lecia posługi kapłańskiej księdza kanonika Tadeusza Śliwki proboszcza parafii Siciny

  • Egzamin gimnazjalny

    Egzamin gimnazjalny

  • PRZEDSZKOLE NA MEDAL

    PRZEDSZKOLE NA MEDAL

  • IX Szkolny Festiwal Nauki

    IX Szkolny Festiwal Nauki

  • MOGIŁĘ PRADZIAD OCAL OD ZAPOMNIENIA

    MOGIŁĘ PRADZIAD OCAL OD ZAPOMNIENIA

  • Pasowanie na czytelnika 2018

    Pasowanie na czytelnika 2018

  • PRZEDSZKOLE NA MEDAL

    PRZEDSZKOLE NA MEDAL

  • Jezusa narodzonego wszyscy witajmy...

    Jezusa narodzonego wszyscy witajmy...

  • Książkowe świętowanie 2018

    Książkowe świętowanie 2018

  • Koncert kolęd - ZAPROSZENIE
  • Eskorta piłkarzy Zagłębia Lubin

    Eskorta piłkarzy Zagłębia Lubin

  • Egzamin gimnazjalny

    Egzamin gimnazjalny

  • Jubileusz 30-lecia posługi kapłańskiej księdza kanonika Tadeusza Śliwki proboszcza parafii Siciny

    Jubileusz 30-lecia posługi kapłańskiej księdza kanonika Tadeusza Śliwki proboszcza parafii Siciny

  • Ofiarowanie Pańskie 02.02.2018,  inaczej nazywane Świętem Matki Boskiej Gromnicznej

    Ofiarowanie Pańskie 02.02.2018, inaczej nazywane Świętem Matki Boskiej Gromnicznej

  • Teatrzyk Dorotki przedstawia bajkę „Dwie Dorotki”

    Teatrzyk Dorotki przedstawia bajkę „Dwie Dorotki”

  • Egzamin gimnazjalny

    Egzamin gimnazjalny

  • Jubileusz 30-lecia posługi kapłańskiej księdza kanonika Tadeusza Śliwki proboszcza parafii Siciny

    Jubileusz 30-lecia posługi kapłańskiej księdza kanonika Tadeusza Śliwki proboszcza parafii Siciny

  • Turniej piłkarski

    Turniej piłkarski

  • Eskorta piłkarzy Zagłębia Lubin

    Eskorta piłkarzy Zagłębia Lubin




Wyniki konkursów w klasach I-III

Zdjęcie: Wyniki konkursów w klasach I-III Zdjęcie: Wyniki konkursów w klasach I-III Zdjęcie: Wyniki konkursów w klasach I-III Zdjęcie: Wyniki konkursów w klasach I-III Zdjęcie: Wyniki konkursów w klasach I-III

Tradycyjnie podczas pożegnania klasy trzeciej podsumowujemy trwające przez cały rok szkolny konkursy organizowane przez Szkolny Zespół Samokształceniowy Edukacji Wczesnoszkolnej, w których uczestniczą uczniowie klas drugiej i trzeciej.
Mistrzami ortografii w roku szkolnym 2017/18 zostali:
z klasy drugiej – Zuzanna Beta
z klasy trzeciej – Szymon Charysz
Wyróżnienia w konkursie ortograficznym otrzymali: Emilia Ilczyńska i Grzegorz Hływa z klasy drugiej oraz Maja Kubiak i Jakub Ochnia z klasy trzeciej.
Najlepszymi matematykami w roku szkolnym 2017/18 zostali Szymon Charysz i Jakub Ochnia.
Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.
Nagrodę oraz dyplom za udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym otrzymała Emilia Ilczyńska.
Wszystkich wyróżnionych uczniów nagrodzono gromkimi brawami! 
K.B.





Stowarzyszenie Siedmiu