Siciny


  • Zmarł arcybiskup Marian Gołębiewski

    Zmarł arcybiskup Marian Gołębiewski

  • Wieczór Marcinowy 2019

    Wieczór Marcinowy 2019

  • „OKNO Z WIDOKIEM NA ARCHIPELAG”

    „OKNO Z WIDOKIEM NA ARCHIPELAG”

  • Boże Ciało - Święto Ciała i Krwi Pańskiej

    Boże Ciało - Święto Ciała i Krwi Pańskiej

  • Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

    Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

  • WIZYTACJA KANONICZNA ks. Bp Jacka Kicińskiego

    WIZYTACJA KANONICZNA ks. Bp Jacka Kicińskiego

  • „OKNO Z WIDOKIEM NA ARCHIPELAG”

    „OKNO Z WIDOKIEM NA ARCHIPELAG”

  • Ogłoszenia duszpasterskie

    Ogłoszenia duszpasterskie

  • „Jak nie czytam, jak czytam” – ogólnopolska akcja czytania

    „Jak nie czytam, jak czytam” – ogólnopolska akcja czytania

  • WIZYTACJA KANONICZNA ks. Bp Jacka Kicińskiego

    WIZYTACJA KANONICZNA ks. Bp Jacka Kicińskiego

  • Zmarł arcybiskup Marian Gołębiewski

    Zmarł arcybiskup Marian Gołębiewski

  • Wieczór Marcinowy 2019

    Wieczór Marcinowy 2019

  • „OKNO Z WIDOKIEM NA ARCHIPELAG”

    „OKNO Z WIDOKIEM NA ARCHIPELAG”

  • Wieczór Marcinowy 2019

    Wieczór Marcinowy 2019

  • Nadeszła chwila rozstania...

    Nadeszła chwila rozstania...

  • Boże Ciało - Święto Ciała i Krwi Pańskiej

    Boże Ciało - Święto Ciała i Krwi Pańskiej

  • Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

    Spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim

  • Zmarł arcybiskup Marian Gołębiewski

    Zmarł arcybiskup Marian Gołębiewski




Uczniowie wyróżniający się w nauce w roku szkolnym 2018/2019

Klasa I
Nicolett Burdziak, Dominika Ochnia, Maja Soczewka

Klasa II
Hanna Kietlińska, Justyna Kurek, Maja Skoczylas,

Klasa III

Zuzanna Beta, Filip Bytnar, Grzegorz Hływa, Emilia Ilczyńska, Gabriel Wołoszyn,
Bartosz Wolicki, Ewa Zaczkiewicz, Zofia Zawadzka

Klasa IV
Hanna Krzyżosiak, Maja Kubiak, Jakub Ochnia, Kacper Pieniak,
Michał Śpiewak, Mariia Zahaina

Klasa V
Weronika Frąckowiak, Marek Hływa, Nikola Kinasz, Oliwier Skuriat,
Wiktor Skuriat, Mikołaj Zaremba

Klasa VI
Jędrzej Drąg, Anastazja Palczyńska, Victoria Szostek, Hanna Szymańska,
Oliwia Wojtkowiak, Jakub Wołoszyn

Klasa VII

Weronika Wojnowska

Klasa VIII

Donata Baryga, Joanna Wojnowska

Klasa III gimnazjalna

Milena Kinasz, Jakub Merta, Aleksandra Mizińska, Karolina Mizińska, Jakub Nowicki, Amelia Płóciniak, Antonina Skawska, Eulalia Staszewska,
Szymon Szachniewicz, Aleksandra Zaczkiewicz





Stowarzyszenie Siedmiu